|  
Press Release |  Client Login
    
 
REFERANSLAR » Yapı & Dekorasyon
 
 
ACO:Josef-Severin Ahlmann tarafından 1946’da kurulan ACO, 1780’lere dayanan köklü bir endüstriyel geçmişe sahiptir. ACO’nun Avusturya ve ABD dahil 12 farklı ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Müşterilerine yenilikçi çözümler sunan ACO’nun uzmanlık alanı su yönetimidir. ACO grubu tüm dünyada dış ve iç drenaj sistemlerinde, polimer beton paslanmaz çelik imalatında liderdir.
 
 
 
 
 
 
 
GROHE: 1936 yılında Frederich Grohe tarafından Almanya’nın Hemer kentinde kurulan ve dünyanın tek marka ile üretim yapan en büyük batarya ve sıhhi tesisat malzemeleri üreticisidir. Dünya üzerinde 6 fabrikası, 5 bin çalışanı ile 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. GROHE, ithal armatür pazarında kendine belli bir yer edinmiş ve prestijli projelere imza atmıştır. (Bütünleşik iletişim)
 
 
 
 
 
 
Fagor Endüstriyel: İspanya merkezli endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları üreticisi Fagor Endüstriyel, dünyada 5 kıtaya yayılmış 14 fabrika ve 35 satış ofisiyle faaliyet göstermektedir. Pişirme, bulaşıkhane, ticari soğutma ve çamaşırhane ekipmanları tasarlayan ve üreten Fagor Endüstriyel, 1999 yılından beri Türkiye’de bulunmaktadır. (Bütünleşik İletişim)
 
 
 
 
 
 
RocaKale: Çanakkale Seramik'in kardeş kuruluşu olarak, Kale Grup ile Avrupa'nın en önemli inşaat malzemesi üreticisi Roca'nın ortaklığından doğmuştur. Vitrifiye, armatür ve küvet üretimi yapmıştır.2009 yılında İspanyol ortağı Roca'dan ayrılarak Kalevit markasıyla yoluna devam etmiştir. (Bütünleşik İletişim)
 
 
 
  
Kale Eksport: Kale Grubu'na bağlı yapı ve seramik malzemelerinin yurtdışı pazarlamasını Kalevit markasıyla gerçekleştirmektedir. (Reklam Hizmetleri)
 
 
 
     
 
 
Vendo/Vendo Plus: İç mimar/mimarlara ofis, sosyal hizmet, sinema, kongre merkezleri gibi farklı projelerinde destek vermek üzere kurulmuştur. Dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçilen tasarım odaklı işlevsel dekorasyon ürünleri ve aksesuarlarını içeren portföyünün yanısıra protföyünde bulunmayan özel talepleri de geniş tedarik ağı ile hızla gidermektedir. (Bütünleşik İletişim)
 
 
 
 
 
Treca: Tüm dünyada özellikle ünlülerin ve sanatçıların tercihi olarak bilinen yatak üreticisi. (Bütünleşik İletişim ve Lansman)
 
 
 
 
Teka: 70 yıldır mutfak teknolojisi alanında hizmet veren Alman orijinli dünya markası. (Kurumsal PR, Pazarlama Danışmanlığı, Marka Rölansmanı, Medya Danışmanlığı, Faaliyet Planlama)
 
 
 
 
 
 
Doka:Dünyanın en prestijli inşaat projelerine çözüm ortağı olarak imza atan Avusturya merkezli Doka, Umdasch Grup şirketidir. 1868 yılında Avusturya'da ahşap işleme atölyesi olarak kurulan Doka, o zamandan beri aile şirketi özelliğini korumaktadır. Şu an 70’ten fazla ülkede, 160 satış ve lojistik lokasyonu, yaklaşık 6000 çalışanıyla Doka, yapı sektöründe dünyanın lider tedarikçilerindendir. Gökdelenler, tüneller, köprüler, güç istasyonları, konut projelerinin geliştirilmesi, ulaşım, alt yapı sistemleri gibi yapıya dair her alanda Doka yer almaktadır. Hiçbir kalıp projesinin diğerine benzemediğinden hareketle proje odaklı ürün ve hizmet sağlamaya odaklanan Doka, müşterilerine ‘güvenli, hızlı ve verimli’ çözümler sunmaktadır

 
Giriş Register