|  
Press Release |  Client Login
    
 
REFERANSLAR » Turizm & Gastronomi
 
Bafetto: “Çok iyi pizza, çok iyi fiyat” sloganıyla gurme İtalyan pizzasına yeni bir boyut kazandıran Bafetto, Bağdat caddesinde açtığı ilk şubesini 1 yıl geçmeden ikiye çıkardı ve ilk franchising anlaşmasını da Ataşehir şubesi için yaptı. İtalya’nın en iyi pizza ustalarından alınan eğitimlerle oluşturulan pizza hamuru, en az 48 saat mayalandırmada bekletilerek yapılıyor.
 
 
 
 
Marriott Oteller Grubu Türkiye Temsilciği: Otelcilik endüstrisinde standart yaratan Marriott Oteller Grubu 70'i aşkın ülkede 14 ayrı markayla ve 3000'e yakın otel ile hizmet veriyor. (Bütünleşik İletişim)
 
 
Köşebaşı: Klasik kebap restoranı anlayışını yıkan Köşebaşı, bir devrim yaratarak Türk mutfağındaki değişimin öncülüğünü üstlenen bir restoran zinciridir. 1995 yılından bu yana, Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern sunumu ile günümüze taşıyan Köşebaşı, dünya standartlarında bir hizmet kalitesine sahiptir.
Sürdürdüğü özgün yemek kültürüyle Conde Nast Traveler Dergisi’nin 14,000 üyesi tarafından "Dünyanın En İyi 50 Restoranından Biri" seçilen Köşebaşı, "Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endüstrileri Ödülü"ne, Türk mutfağını en iyi yansıtan restoran olarak layık görülmüştür. Dünyaca ünlü Time dergisi ise Köşebaşı adını "İstanbul'daki en iyi kebap restoranı" olarak tüm dünyaya duyurmuştur

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Giriş Register