|  
Basın Odası |  Müşteri Girişi

REFERANSLAR » Teknoloji
 
Mezun Group: Merkezi Amerika'da bulunan teknoloji grubudur. Şirketin çatısı altında, “mezun.com, mezunusa.com”portalları ve Turkishsoccer.tv, Mezun Calling Card, Alo 811 markaları bulunmaktadır. (Bütünleşik İletişim)
 
 
 
 
AVG Technologies: AVG dünyanın 167 ülkesinde 80 milyon kullanıcısı bulunan dünyanın lider antivirüs yazılım firması. ( İletişim faaliyetleri )
 

 
 
 
WSI : 87 ülkede 2000'den fazla ofisiyle hizmet veren dünyanın en büyük internet danışmanlık şirketi. (Bütünleşik İletişim)

 
 
Mobilink: Bilgi, eğlence ve iletişim servislerini mobil teknolojiyi kullanarak sunan MOBİLİNK, yeni teknolojileri hayatın her alanına taşımayı amaçlayan bir mobil iletişim firmasıdır. (Kurumsal PR, Pazarlama Danışmanlığı, Faaliyet Planlama)
 

 

Tümsaş: Q-Matic, Scan Coin, Technovision, Opsis, Outokumpu, Q-Ex, Robur, BW Technologies gibi dünya çapında faaliyet gösteren markaların Türkiye temsilcisi olan bir teknoloji firmasıdır. Kurumsal PR, Reklam, Pazarlama Danışmanlığı, Marka Rölansmanı, Medya Danışmanlığı, Faaliyet Planlama)
 
 

  Küçült
YazdırYazdır  
Girişi Kayıt